חלונות הבית, הם רכיב מרכזי בנראות הבית מבפנים ומבחוץ. חלונות שאינן נקיות, נותנות תחושה של בית מוזנח או לא מטופח. אחת הבעיות המרכזיות בחלונות, שהם צוברות אבק ולכלוך בקלות רבה ולא משנה מהי העונה כעת. בחורף, סופות גשמים ואבק ילכלכו את החלונות בתדירות גבוה יותר, אך גם בקיץ, החלונות מתלכלכים במהרה וחובה לבצע ניקוי חלונות בגבעת שמואל מידעי תקופה קצרה.

האפשרויות העומדות לרשותכם

ניקוי חלונות בגבעת שמואל או בכל אזור בו אתם גרים, יכול להתבצע ע"י מספר גורמים. הראשון: הוא אתם. תוכלו לנקות את החלונות בעצמכם באמצעות תרסיס לניקוי חלונות ונייר סופג. אם כי במקרים חריגים אף תיאלצו להיעזר בסכין לניקוי זכוכית. אפשרות שנייה: עוזרת בית. אם יש לכם אחת כזו, כדאי כי בעת שהיא מגיעה, שתבצע גם ניקוי חלונות בבית ותחסוך מכם טרחה. והאפשרות הטובה ביותר: היא אנחנו. אנו חברת ניקיון חלונות המבצעת ניקוי חלונות עד לבית הלקוח או בית העסק באופן מקצועי. היתרון של חברה בניגוד אליכם או לעוזרת בית, הוא הקלות והמקצועיות שבה אנו עושים זאת. לנו עובדים מנוסים ומקצועיים שמכירים היטב את העבודה ואנו אף נוכל לתת מענה במקרים בהם החלונות גבוהים מידי או במקרים בהם החלונות זקוקים לניקיון חזק יותר כמו לאחר שיפוץ וכדומה.

אחת לכמה זמן כדאי להזמין אותנו?

כבר העלינו מאמר בנושא, כל כמה זמן צריך לעשות ניקוי חלונות, אך בכל זאת נומר שרוב לקוחותינו צריכים זאת אחת לחודש וצי עד חודשיים. כן, הניקוי שלנו מצליח להחזיק זמן רב יותר, ואם כל שבוע תעברו 10 דקות על החלונות שוב עם נייר סופג וספריי לניקוי חלונות, סביר להניח שתצטרכו את זה בתדירות רחוקה יותר. הכל תלוי בכם.

קצת על ווינד קלין

אנו מתעסקים לפרנסתנו בניקוי חלונות בגבעת שמואל והסביבה כבר מספר שנים. לנו צוותי ניקוי מסורים, אדיבים וחייכניים שיהפכו את ניקוי החלונות לחוויה נעימה וכיפית. אנו דוגלים באיכות ואנו משקיעים בציוד וחומרי ניקוי חלונות הטובים ביותר כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות במיוחד. רוצים להצטרף למועדון הלקוחות הקבועים שלנו וליהנות מהטבות והנחות שווים? צרו קשר עם נציגנו ונשמח לתת מענה ושירות מקצועי.

ניקוי חלונות.