אם חלונות ביתכם כבר אינם מה שהיו פעם ואינכם יכולים לראות ברור את הנעשה בחוץ, סימן שעליכם לנקות אותו. יש כאלה שסבורים כי זוהי פעולה פשוטה, אך לא תמיד זה כך. בגלל שהחלונות שקופים כל לכלוך נראה עליהם ולכן פעולת ניקוי חלונות לבתים פרטיים יש לבצע באופן משוטף אחת לשבוע כאשר הסבב הוא קבוע. חלון מלוכלך שהוא עמום, אינו יוצר תחושה טובה. יש לעשות שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים כגון מטליות מיוחדות וחומרי ניקוי להתזה על חלונות, כאלה שמכילים סיליקון או כאלה שמכילים רק אלכוהול וחומרי ניקוי נוספים.

אנשים שניקיון הבית חשוב להם,יתמקדו עם ניקוי חלונות לבתים פרטיים, היות והחלונות הם המראה של הבית. אנשים שעוברים מול ביתכם רואים חלונות נקיים ומבהיקים ויודעים, כי כאן גרים אנשים שמטפחים את ביתם וניקיונו ודואגים לתחזוקה שוטפת. ישנם כללים של ניקוי חלונות, כגון איסור השימוש עם סקוטש, אשר עשוי לשרוט את הזכוכית. בגלל מגוון חומרי הניקוי הקיימים בארץ, אין צורך להתאמץ הרבה עם קרצופים או ניגוב חזק ומאסיבי של החלונות. יש להשהות לכמה שניות את החומר, במיוחד באזור בחלון שיש עליו כתמים או אבנית ואז לנגב עם מטלית ולעבור על החלון עם נייר מגבת יבש עד שהחלון יבהיק.

תרופות סבתא לניקוי חלונות לבתים פרטיים

מי מאתנו אינו סומך על תרופות הסבתא גם בתחום הניקיון למשל אם תרטיבו מטלית בתמיסה של סבון מכל סוג ולאחר מכן, ניגוב החלון וטבילת המטלית במים ללא סבון, סחיטת המטלית וניגוב נוסף באמצעות נייר מגבת סופג. כאשר תסתיים פעולת ניקוי חלונות לבתים פרטיים, כבר תוכלו להבחין בעצמכם בתוצאות המבריקות. יש לציין, כי יש להבין בניקיון היטב, במיוחד בפעולה כמו ניקיון החלונות.

יש לנקות את החלונות באור יום, כך שתוכלו לראות עליהם כל לכלוך או כתם. ניתן להכין תערובת שכוללת: כוס חומץ לבן, שתי כפות עמילן תירס, דלי עם מים פושרים. את התערובת, יש למרוח על החלונות עם מגב ולאחר מכן, יש לדאוג לייבוש באמצעות מטלית. יש לנקות את החלונות משני צידם- החיצוני והפנימי.

ניקיון חלונות לבתים פרטיים לאחר שיפוץ

כאשר משפצים בית, בעלי הבית, אינם יכולים בכוחות עצמכם לנקות באופן יסודי גם את חלונות הבית, היות ופעולת ניקוי חלונות לבתים פרטיים לאחר שיפוץ הוא מורכב יותר, היות ונדבקו בהם חומרי בניין כגון מלט, צבע וכדומה, מה שניתן לנקות רק באמצעות מיומנות ומקצועיות של חברת ניקיון המתמחה בניקוי חלונות ומחזיקה צוות מיומן וכלים משוכללים ומקצועיים, כך שפעולת הניקוי תהיה מושלמת והחלונות לא יישרטו.

היום ישנם לא מעט בתים פרטיים, שיש בהם שתיים או שלוש קומות. בתים אלה הם מפוארים, אבל יש לשים לב לפרטים הקטנים, כגון טיפוח הגינה והכניסה לבית, החצר האחורית אך הדבר החשוב שבולט לעין, הינם החלונות. בית שיהיו בו חלונות מלוכלכים או מאובקים, מי ד יבלוט לעין. זו הסיבה שמי שמעוניין כי הבית שלו יראה מטופח ונקי, מומלץ על ניקוי חלונות לבתים פרטיים באופן מקצועי. על מנת לתחזק כזה בית שעולה הרבה כסף בכל חודש, בעלי בתים אלה, עובדים הרבה שעות בחוץ, אן שהם בעלי עסקים, מה שאינו מאפשר להם לתחזק את ביתם הפרטי והגדול בכוחות עצמם. זו הסיבה שיש להזמין בעלי מקצוע בתחום הניקיון, כאשר הם יבצעו גם ניקוי חלונות בכל קומות הבית.

הסכנה הטמונה בניקוי חלונות בקומות הגבוהות

למרות ששנן עקרות בית נקיות, מומלץ לא לנקות חלונות בכוחות עצמכם. קראו לבעלי מקצוע שיש להם את הציד הדרוש לניקוי חלונות בקומות גבוהים יותר מאשר בקומת הקרקע. היום, נשים מודעות לעובדה זו ולכן, מעדיפות כבר לקרוא לבעלי מקצוע שזהו תחומם, בכדי שינקו את חלונות ביתן, כך שהן בטוחות יותר ואינן חוששות לסכנת נפילה או פציעה חלילה, כאשר הן תנקינה את החלונות בקומות הגבוהות יותר.
מלבד הסכנה הטמונה בניקיון חלונות בקומות הגבוהות יותר בבית הפרטי, איכות הניקיון של חברה מקצועית, תהיה גבוהה, היות וצוות הניקיון של החברה, ישאירו חלונות שקופים, נקיים ובוהקים.
.