בקריית אונו ישנם בתים רבי קרקע רבים המצריכים ניקיון חלונות בקריית אונו על בסיס קבוע. בתי קרקע,לרוב סופגים יותר אבק, חול ולכלוך בחלונות, בשל היותם חשופים למזג האוויר ואבק הרצפה. כמובן שלא בתי קרקע צריכים ניקיון לחלונות כל זמן מה, גם חלונות הנמצאים מעלה בבנייני רבי קומות, צריכים ניקוי חלונות בגובה. ההבדל המרכזי במקרה זה, יהיה תדירות הניקיון. כאשר מדובר על בית צמוד קרקע, ניתן לנקותו יותר על בסיס שוטף. לעומת חלונות גבוהים שיעברו ניקיון רק ע"י איש מומחה בעל סמכות לעבודות גובה.

החלונות בשמיים, אבל המחירים לא

הרבה מתלבטים האם להזמין לניקוי חלונות עם חברה, או דווקא לנסות לבד ולעיתים בהצלחה. כיוון שלוקח זמן, והמון, לקות חלונות, הרבה מוכנים לשלם כדי שמישהו אחר ינקה במקומם. חלק נותנים את המטלה לעוזרת בית, אבל לא כל עוזרת בית תיהיה מוכנה לעשות את זה, ובוודאי אם מדובר על חלונות גבוהים, שאז הסכנה היא גבוהה ואתם אלו היכולים להינזק מכך. יתרה מכך, לא תמיד עוזרת בית שעסוקה בלסדר את הבית, הארונות ולעבור עם שטיפה יסודית על הבית, תספיק לעשות גם את החלונות, ולפעמים גם שהיא כן מספיקה, זה לא יהיה באותה רמה כמו חברה שעושה רק ניקוי חלונות בקריית אונו או בכל אזור שירות אחר בארץ. כאמור, מחירי ניקיון החלונות כיום כבר לא כאלו גבוהים כמו בעבר, ולכן ברוב המקרים הרבה יותר משתלם לשלם לאיש מנקה חלונות, מאשר לנקות לבד או לתת לעוזרת בית לנקות את החלונות.

בררו עם מספר חברות לניקוי חלונות בקריית אונו

חברה אחת זה לא באמת אינדקציה לדעת מחירים, זמינות ורמת עבודה. מומלץ תמיד לבדוק אצל כמה חברות גם כדי לשמוע מהם פרטים ועלויות, וגם כדי להבין מה מגיע לכם כצרכנים בעת ניקיון החלונות. למשל ישנן חברות שכוללות גם את התריסים והמסילות, לעומת כאלה שלא. חברת ווינד קלין מגדילה לעשות שכוללת גם את ניקוי עדן החלון בנוסף לחלונות, תריסים והמסילות. לווינד קלין יש כלים מיוחדים ושיטות מנצחות בעת ניקוי חלונות בקריית אונו. ווינד קלין תבטיח חלון נקי ושירות אישי. חייגו אלינו להצעת מחיר.