החלונות בבית, משקפים לנו את המראה והנוף לבחוץ. אך לא רק, החלונות בבית חלק מרכזי בעיצוב הבית, ולכן חשוב לשמור אליהם נקיים לאורך כל שעות היום. מכיוון שאין דרך למנוע אבק ולכלוך על החלונות, יש לעשות ניקוי חלונות ביבנה במידה ואתם גרים באזור זה כל תקופה מסוימת. חלונות נקי מעניקים תחושה של בית ונקי ומטופח, מה שיגרום לכם להזמין אורחים בתדירות גבוהה יותר ולא להתבייש בנראות החלונות המלוכלכים בבית.

ניקוי חלונות ביבנה בקלות ובחסכון זמן

את החלונות אפשרי לנקות בעצמכם, אך בוודאי שאינו דומה לזה של מנקה חלונות מקצועי שיודע ומכיר היטב את מלאכת הניקיון בע"פ ומשתמש בציוד דרוש ומתקדם. בנוסף, אם תזמינו ניקוי חלונות ביבנה מקצועי, תוכלו לחסוך בזמן יקר וטרחה מרובה בפירוק והרכבת החלונות ובניקיון התריסים שגוזל זמן יקר. גם אם בחרתם לנקות בעצמכם את החלונות בבית, מומלץ להשתמש בשואב אבק כדי להגיע לחריצים הקטנים של מסילות החלונות ורצוי להשתמש גם במוצרים הבאים:

  • מגב לניקיון חלונות.
  • חומר לניקוי חלונות.
  • ספוגית המיועדת לחלונות.
  • מגבת נייר.
  • סכין לניקוי חלונות (לפי הצורך).
  • שואב אבק.

ראשית, פרקו את החלונות מהמסילות ושטפו אותם במקום מתאים כמו חדר רחצה או מרפסת במידה וישנה כזאת. כנ"ל עשו גם לתריסים ודאגו לייבשם נייר סופג כדי לא להשאיר סימני ניגוב. לאחר מכן, עברו במיומנות על מסילות החלונות והסירו עם שואב האבק את הלכלוך והאבק שהצטברו להם להנאתם עם הזמן.

כמה זמן זה לוקח?

אם הזמנתם ניקוי חלונות ביבנה ע"י חברה מקצועית כמו חברתנו WINDCLEAN, זמן הניקוי יתקצר בגלל הקלות והניסיון שבו אנו עושים זאת. במידה ובחרתם לנקות בעצמכם את החלונות בבית, זמן הניקוי יקח זמן רב יותר ולעיתים ידרוש מכם לחזור על אותה פעולה מספר פעמים כדי להגיע לתוצאה אפקטיבית וראויה. חברת WINDCLEAN מובילה שנים רבות בתחום ניקוי חלונות ומספקת שירותי ניקיון מידי שבוע לעשרות לקוחות. מומלץ לבקר בעמוד ניקוי חלונות שלנו ולהתרשם. מעוניינים לקבל הצעת מחיר לניקוי חלונות ביבנה? חייגו אלינו 1700-705-042 ונשמח לעמוד לשירותכם.