בחברתנו מתמחים בניקוי וחידוש כל סוגי החלונות, התריסים והמסילות, עם ניסיון עשיר במיוחד, מחירים נוחים, ומקצועיות ללא מתחרים, הובלנו למהפכה של ממש בתחום הניקוי חלונות בהרצליה בפרט, ובכל הארץ בכלל.

קשה עד בלתי אפשרי לשמור על החלונות שלנו נקיים ומצוחצחים, האבק הבלתי נגמר, האובך בקיץ והגשמים בחורף, הופכים את העניין הזה של ניקוי חלונות לאחד הדברים החושבים ביותר בניקוי הבית והעסק שלנו.

מה שידענו עד היום זה, שבשביל להשאיר את החלון שלנו מבריק במיוחד, נצטרך לקרקר סביב החלונות שלנו ללא הפסקה, כי כל טיפת לכלוך וכל יד שהנחנו על הזכוכית, תשאיר לנו מזכרת על החלון שלנו.

אם יבוא מישהו ויגיד לנו שיש לו פתרון קסם, פתרון שימנע מלכלוך להיתפס ולהידבק בחלון שלנו, אפשר לומר בוודאות מוחלטת שאין לו באמת מושג על מה הוא מדבר, כי חלון חייב לעבור ניקוי מקצועי ויסודי אחת לתקופה, בשביל לקבל מראה בוהק ושקוף.

בחברתנו נותנים שירות מקצועי במיוחד, שירות בו אנו מגיעים אליכם לניקוי חלונות בהרצליה, עושים הדגמה על חלון מלוכלך אותו אתם בוחרים, ומבצעים הדגמה חינם וללא התחייבות מבחינתכם, על מנת שתראו ותתרשמו מרמת העבודה, וכמובן שאנו ממשיכים את העבודה רק במידה ואתם מרוצים ומאשרים לנו להמשיך הלאה.

השיטה הייחודית בה אנו עובדים, הינה בצורה ידנית עם ספוגים מיוחדים לכל חלון וחלון באופן ספציפי ומטליות ניגוב מיוחדות לזכוכיות עדינות במיוחד בשביל להימנע מסימנים ואף משריטות בחלונות העדינים יותר, ואנו נמנעים ככל האפשר משימוש ציוד חשמלי  שיכול לגרום לשריטות ולפיצוצים בחלון, שלא יהיה ניתן לטפל בהם בסיום העבודה.

מיותר לציין שאנו עובדים אך ורק עם חומרים המאושרים על ידי מכון התקנים האמריקאי, חומרים שאינם מסוכנים לילדים, תינוקות, וחיות, גם הציוד איתו אנו עובדים, אינו יכול לגרום בשום צורה שהיא נזק לחלונות או לתריסים, וכמובן אנו נותנים אחריות מלאה על העבודה שלנו.

בחברתנו windclean  מתמחים בניקוי חלונות בהרצליה, ואף נותנים שירות של ניקוי חלונות לעסקים בהרצליה מרכז, והרצליה פיתוח, תוך דגש על צוות יסודי מקצועי ואמין, שיחדש לכם את החלונות, ויחזיר לכם את הברק והמראה הנוצץ.

התקשרו אלינו 1700-70-50-42 ואנו מתחייבים לכם לשירות סופר נקי וסופר מקצועי.