בחברתנו מתמחים בניקוי כל סוגי החלונות התריסים והזכוכיות, עם ידע רב וניסיון עשיר, הפכנו לחברה המובילה בישראל בתחום הניקוי חלונות בגבעתיים בפרט ובישראל בכלל. ניקוי חלונות באופן מקצועי, זה אולי מהדברים הקשים ביותר לניקוי באופן עצמאי, תחום זה דורש ידע עשיר במיוחד, על מנת להימנע מכל נזק אפשרי בדבר העדין הזה שנקרא זכוכית, וידע שמקיף את כל תורת החלונות. לא כל סבון שמוכרים בסופר זה בחומר הנכון לחלון הספציפי, ישנם חלונות שכל מגע עם סבון יכול חיגרים לנזק בלתי הפיך, ולהורדת הברק, שגם לנו יהיה קשה להחזיר את המצב לקדמותו.

כדאי לדעת!

בחלונות גבוהים או במרפסת שמש לא מומלץ כלל לבצע ניקוי חלונות לבד. הסכנה היא מיידית ויש להיעזר בבעלי מקצוע המוכשרים לכך.
ההבדל בין נקי ללא נקי הוא בסימנים הקטנים שנשארו או לא נשארו על החלונות. לכן, ע"מ לקבל חלון מבריק ונוצץ, יש להיעזר בשירותיהם המקצועיים של חברות לניקוי חלונות בגבעתיים במידה ואתם גרים באזור זה.
גם אם החלטתם לנקות בעצמכם, השתמשו אך ורק באמצעות מטליות שאינן שורטות את החלונות או לחילופין בנייר סופג.
השתמשו בחומרי ניקוי המיועדים לניקוי חלונות, אם אין כזה בקרבתכם השתמשו במים עם אלכוהול בדילול 95/5 (95% מים ו-5% אלכוהול).

ניקוי חלונות בגבעתיים אצל windclean

אצלנו בחברת windclean ניתן לכם את כל המידע הנחוץ לניקוי החלון הספציפי, נסביר לכם מה מותר, מה כדאי, ומה אסור לעשות בתהליך ניקוי החלונות שלכם, עם המקצועיות והידע שצברנו, בהחלט נגיע לתוצאה הגבוהה ביותר ולחלום נקי ומבריק.
אם רציתם לבצע ניקוי חלונות בגבעתיים, חשוב שתזמינו בעל מקצוע, שמתמחה ומנוסה בכל סוגי החלונות, בעל מקצוע שתקבלו ממנו אחריות מלאה על העבודה אותו הוא מבצע, ובכך תגיעו לשביעות רצון מלאה.
עדיין מתלבטים?! התקשרו אלינו, ותקבלו מאיתנו חוות דעת מקצועית, ללא עלות וללא התחייבות, ונצרף אתכם למעגל הגדול של הלקוחות המרוצים שלנו, עם עבודה נקייה מקצועית ויסודית, ובעיקר עם חלון נקי מבריק ומצוחצח.