אחת השאלות שאנו שואלים את עצמנו כל הזמן בהקשר הניקיון הוא: כל כמה זמן באמת צריך לנקות החלונות? הרי החלונות צוברים אבק ולכלוך כל הזמן, אז האם אנו צריכים להיות משועבדים 24/7 לניקוי החלונות? או שמספיק לנקות אחת לזמן מסוים? ובכן, אין תשובה חד וחלק לשאלה זו מפני שישנם מספר פרמטרים בהקשר לזמן שבו אנו צריכים לעשות ניקוי חלונות.

הסיבות המרכזיות שמצריכות אותנו להתייחס לחלונות

  • קיץ, סתיו, חורף ואביב. כל אחד מהם הוא נקודה בפני עצמו שמצריך התייחסות נפרדת. למשל: בחורף בישראל אנו נתקלים בגשמים וסערות אחת לתקופה, לכן, בדקו את המזג האוויר של הימים הבאים כדי לוודא שלא מחכה לכם סופה מעבר לפינה שתהרוס את כל הניקיון המפריך שעשיתם לחלונות. דוגמא הפוכה: בקיץ למשל, אמנם אין סופות גשם, אך ישנן סופות אובך שהן גרועות יותר מספות גשמים. אז נקודה ראשונה שצריך לסכם: בדקו את המזג האוויר של הימים הבאים.
  • אתם גרים בבית קרקע או בבניין קומות? במידה ואתם גרים בדירת קרקע או אפילו בקומה הראשונה, יש לכם גישה יותר לחלונות ולכן, תוכלו לבצע ניקוי חלונות בתדירות גבוהה יותר. לעומת זאת, במידה ואתם גרים בקומה עליונה יותר או אפילו בבניין רב קומות, כאן תצטרכו להתפשר מעט על תדירות הניקיון שתבצעו.
  • יש לכם עוזרת בית או חברת ניקיון שאתם עובדים איתה? א"כ השיקול המרכזי יהיה העלות שאותה חברה תגבה מכם. לעומת זאת, שאתם מנקים את החלונות בעצמכם, השיקול המרכזי יהיה הקושי בניקוי החלונות והתריסים.
  • אתם קצרים בזמן או שאתם מסוגלים להשקיע בניקוי החלונות? אנו תמיד אומרים: "ניקיון עושים יסודי או שלא עושים בכלל". אם בחרתם לנקות, פנו לעצמכם בוקר או מספר שעות ביום, פרקו את החלונות והתריסים, שטפו אותם היטב, ייבשו אותם והחזירו למקומן. לעיתים, ניקוי חלונות יכול לערוך מספר שעות ולכם אם אתם קצרים בזמן, אולי כדאי שתשקלו להיעזר בחברה מקצועית שזו עבודתה.

אז נסכם שאלו התשובות לשאלה על כל כמה זמן מנקים חלונות בבית

אבל היי, מה עם החלונות במשרד או בבית העסק? כאן השיקולים ברובם לא יהיו אותם שיקולים. למשל: אם אתם מסעדה או חנות שיש לה ויטרינה המשקפת את פנים החנות, לא תוכלו להתפשר וכדאי להשקיע ולשלם לחברה ניקוי חלונות כמו WindClean שתעשה לכם ניקוי חלונות לחנות. לעומת זאת, אם אתם משרד שהלקוחות לא מגיעים לבקר אתכם, אז תוכלו להרשות לעצמכם לנקות בתדירות נמוכה יותר.

קצת על ניקוי חלונות של WindClean

חברת WindClean הוקמה במטרה לתת מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד בניקוי החלונות. אנו מספקים שירותים נרחבים בארץ ואנו מגיעים לתוצאות מדהימות בנראות החלונות אצלכם בבית או בעסק. כדי לקבל מידע מלא או להתייעץ עם הציג חברת ניקוי חלונות WindClean צרו קשר עוד היום 1700-70-50-42